#KuKrańcom vol. 4 – ZACZYNAMY!
Chyba wszyscy mamy w sercach ogromny głód Boga i potrzebę spotkania się z Nim podczas rekolekcji wakacyjnych! A ten błogosławiony czas już NIEDŁUGO! Podążając wciąż „Ku Krańcom”, czyli ku Inicjatywie Ewangelizacyjnej „Krańce Dz 1,8” (którą planujemy już na następny rok formacyjny!), będziemy szukać Pana na naszych wakacyjnych drogach. Bo ON JEST. I DZIAŁA!
Dlatego też zapraszamy Was serdecznie do udziału w czwartej edycji naszej diakonijnej akcji „KuKrańcom”!
Przypominamy, o co chodzi – dajemy świadectwo tego, co dotknęło nas w przeżywaniu wiary, w relacji z Panem Bogiem podczas wakacyjnych rekolekcji, podczas dni skupienia, momentów, w których będziemy Go szukać. Być może będzie to Twoja osobista modlitwa wieczorna? Może Namiot Spotkania? Albo rozmowa z kimś, kto podzielił się z Tobą czymś ważnym, co miało wpływ na Twoje życie duchowe? A może jakieś konkretne Słowo? To już każda i każdy z Was wie najlepiej!
Zbierając powyższe informacje – oto trzy kroki do przygotowania Twojego „KuKrańcom”:
? napisz krótkie świadectwo (dosłownie 3-4 zdania) z sytuacji przeżytej w ostatnim, wakacyjnym czasie (bardzo ważne, żeby to było doświadczenie sprzed paru dni, tygodni – nie sprzed lat) – modlitwy, spotkania, rozmowy, usłyszanego Słowa;
? dołącz do tego jedno zdjęcie, np. z Eucharystii, adoracji, fotografię swojego wyjątkowego, wakacyjnego miejsca modlitwy, ze spędzania czasu z ludźmi, którzy wpłynęli na Twoje doświadczenie wiary w ostatnim czasie;
? wyślij do nas – do zespołu facebookowego Diakonii – w wiadomości prywatnej na profil Diakonii.
Proste, prawda? A naprawdę może wiele zmienić w życiu kogoś, kto przeczyta Twoje świadectwo (tak się dzieje – wiemy to po trzech edycjach!).
Akcję rozpoczynamy od 25 czerwca 2021 i potrwa ona do końca sierpnia! Zapraszamy wszystkich – uczestników, animatorów, księży, rodziny! Podzielcie się Waszymi „Krańcami”!