W połowie czerwca mieliśmy okazję uczestniczyć w pięknym święcie – w Diecezjalnych Dniach Młodzieży. Diecezjalna Diakonia Ewangelizacji podjęła wówczas Inicjatywę Ewangelizacyjną „Krańce Dz 1,8”. Mówiliśmy i rozmawialiśmy o Bogu, modliliśmy się wspólnie, uwielbialiśmy Pana za dary, które od Niego otrzymujemy każdego dnia. Teraz chcielibyśmy Wam wszystkim zaproponować wyjście (a może wejście?) na KRAŃCE  – a konkretniej na K2„Ku Krańcom”.

O co chodzi? Trwają tak wyczekiwane i upragnione przez wielu WAKACJE! Dla nas, uczestników i animatorów Ruchu Światło-Życie, to bardzo piękny czas rekolekcji oazowych. Zapraszamy Was do podzielenia się DOŚWIADCZENIEM PANA BOGA PODCZAS OAZY!

Jak to zrobić?

  • WYJEDŹ NA OAZĘ!
  • OTWÓRZ SERCE I SŁUCHAJ PANA!
  • PODZIEL SIĘ KONKRETNYM DOŚWIADCZENIEM SPOTKANIA Z BOGIEM (podczas Eucharystii, nabożeństwa, adoracji, wyprawy w góry, pielgrzymki, spotkania z bliźnim) – ZRÓB JEDNO ZDJĘCIE, obrazujące Twoje spotkanie z Panem i KRÓTKO (w dwóch zdaniach) PODZIEL SIĘ TYM, CO PRZEŻYŁAŚ (PRZEŻYŁEŚ)!

Zdjęcia i opisy przesyłajcie w wiadomościach prywatnych na naszego facebooka (https://www.facebook.com/DiakoniaEwangelizacji/) lub mailowo na adres: dde@lubuskaoaza.pl.

Idźmy razem – „Ku Krańcom”, ku szczytom (lub ku falom morza lub jeziora!). A przede wszystkim – ku Panu Bogu! 🙂