Inicjatywa „Krańce Dz 1,8” to akcja ewangelizacyjna organizowana przez Diecezjalną Diakonię Ewangelizacji, odbywająca się w czasie Diecezjalnych Dni Młodzieży. W tym roku będziemy mieli okazję pokazać piękno Boga i opowiedzieć o Nim innym już 16 czerwca w Rokitnie!

Do udziału w „Krańcach” zapraszamy wszystkich, byłych i obecnych, animatorów posługujących w Diecezjalnej Diakonii Ewangelizacji. ALE NIE TYLKO! 🙂 Jeżeli masz w sercu pragnienie dzielenia się z innymi spotkaniem Pana Boga w Twoim życiu i jesteś po I stopniu ONŻ – serdecznie Cię zapraszamy do dołączenia do „Krańców”!

Jak „Krańce” będą wyglądały w praktyce? Plan w skrócie jest bardzo prosty: przyjeżdżamy do Rokitna już 15 czerwca w piątek do godz. 18.00, żeby na różne sposoby przygotować się do „Krańców” oraz by następnego dnia wyruszyć do ludzi z Dobrą Nowiną na ustach! Każdy z nas zostanie wyposażony w odpowiednie atrybuty, które mają nam pomóc w głoszeniu Ewangelii: specjalna koszulkę, Pismo św. i naklejki z logo „Krańców” (które prezentujemy Wam w tym wpisie). Ale to tylko pomoce! Najważniejsze jest Twoje doświadczenie Boga i pragnienie podzielenia się nim! 16 czerwca natomiast w parach udamy się na ewangelizację przybyłej młodzieży, żeby zrobić „Boży szturm” – opowiedzieć o Bogu i zaprosić młodych do wyznania wiary w Niego!

Zapisy na „Krańce” już od 25.05.2018 r.