Na Oazie Ewangelizacji zrozumiałam wiele rzeczy, które pomogły mi w codziennym życiu. Moim najlepszym momentem w tamtym okresie było nabożeństwo wieczorne dotyczące Samarytanki, w którym mogliśmy się napić wody święconej ze studni. Po tych rekolekcjach chciałabym mieć coraz lepszą relację z Bogiem oraz być lepszą osobą dla innych. Jestem wdzięczna za ludzi, którzy stanęli na mojej drodze i przekonali mnie do wyjazdu.
Chwała Panu!
Monika

 

Przyjechałam na Oazę Ewangelizacji z nastawieniem, że moje problemy nagle znikną, doświadczę natychmiastowej zmiany w moim życiu. Jednak z czasem zrozumiałam, że nie o to chodzi. Dotarło do mnie, że Bóg się nie spóźnia, owoce pojawią się w najlepszym możliwym momencie. Zrozumiałam, że miłość Boga jest większa niż nasze problemy, nasz grzech, zmartwienia, On zna nasze możliwości i wie, że sobie poradzimy, a nasze największe cierpienie może zamienić w piękne świadectwo, moim zadaniem jest po prostu ufać.
Chwała Panu!!
Gabrysia

 

Podczas rekolekcji szczególne wrażenie zrobiła na mnie adoracja. Rozmawiałam z Bogiem twarzą w twarz i mogłam Mu powiedzieć o swoich problemach. Dzięki tym rekolekcjom poznałam niesamowitych ludzi i odnowiłam relację z Bogiem. Za to chwała Panu.
Maria