Na ORAE na nowo nauczyłam się widzieć Pana Boga w drugim człowieku. Dzięki tak wielu wspaniałym osobom przypomniał mi, że nie jestem sama ze wszystkim, co mnie przytłacza. On jest przy mnie w każdej chwili i jest moim najlepszym przyjacielem. Kocha mnie jak nikt inny.
I za to chwała Panu!
Matylda

W te ferie pojechałam na ORAE I, był to pierwszy tego typu wyjazd, na którym byłam. Pojechałam na te rekolekcje, mimo że nie byłam pewna, czy chcę się na nich znaleźć. Jednak nie żałuję tego, że na nie pojechałam. Poznałam ludzi, z którymi czułam się bardzo dobrze, którzy stali się dla mnie rodziną. Przez to można było poczuć się jak w domu. Dużo działo się we mnie pod każdym możliwym względem. Przede wszystkim miałam możliwość pogłębienia swojej relacji z Bogiem przez drugiego człowieka. Czas ORAE był bardzo intensywny: fizycznie i duchowo. Każda pora dnia przepełniona była Jego ogromną miłością. Bóg po raz kolejny pokazał mi, że zależy Mu na mnie i ma dla mojego życia wspaniały plan. Cały czas ukazuje, że ludzie, których stawia na mojej drodze, nie są przypadkowi. I za to okazanie Jego wielkiej miłości – CHWAŁA PANU!
Paulina

Oaza Rekolekcyjna Animatorów Ewangelizacji to niesamowity czas przeżyty z ludźmi, a przede wszystkim z Panem Bogiem. Doświadczyłam ogromnej miłości z Jego strony i zobaczyłam, jak wiele mi daje, choć często tego nie zauważam. Otworzył mi oczy na to, jak dużo możemy zrobić, głosząc Jego chwałę przez naprawdę małe czyny. Mogłam w swoim codziennym życiu, w którym czasem Bóg schodzi na inny plan, skupić się tylko na Nim. Takim momentem była modlitwa wstawiennicza, gdzie moje wszystkie myśli i sprawy, nad którymi ciągle się zastanawiałam, odeszły na bok, a Pan Bóg był w centrum i czułam Jego obecność.
Za czas tych rekolekcji i za chwile tylko z Nim – Chwała Panu!
Maja

Zacznę od czegoś dość często powtarzanego na świadectwach: miało mnie nie być na ORAE I w tym roku. Jednak Pan Bóg miał inny plan, który okazał się, jak zawsze, NAJLEPSZY! Przez możliwość posługi na tych rekolekcjach Jezus pokazał mi, że w każdej sytuacji, w jakiej mnie postawi, On jest przy mnie. Możliwość przeżycia tych rekolekcji drugi raz, tylko z innej perspektywy, nie tylko tego, że teraz jako animator, ale też z perspektywy czasu, pozwoliła mi odświeżyć te istotne treści dla animatora ewangelizacji. Pan również przez ludzi oraz moje przeżywanie treści rekolekcyjnych pokazał mi, jak bardzo On działa w naszych sercach i nas otwiera na rzeczy dla nas często niemożliwe. Za ten błogosławiony czas rekolekcji – CHWAŁA PANU!!! <3
Wiktor