Oaza Rekolekcyjna Diakonii Ewangelizacji, czyli rekolekcje formacyjne DDE, kierowana jest przede wszystkim do tych, którzy są po ORAE pierwszego lub drugiego stopnia. Zachęcamy do udziału także te osoby, które nie są w Diakonii, a mają pragnienie, aby przy DDE rozwijać swoje talenty i dzielić się z innymi swoim przeżywaniem wiary. Zaznaczamy, że ORDE to rekolekcje, które wypływają z toku stałej formacji Diakonii Ewangelizacji.

W tym roku przypatrzymy się pojęciu WSPÓLNOTY. Chcemy nabrać pewności, wypływającej z wiary, że trzeba w swoim życiu stawiać na Pana Boga i na relacje, które są między nami – ludźmi posłanymi do ewangelizowania.

Podczas ORDE przeżyjemy dobry czas „zatrzymania się na chwilę”, a także przygotujemy się do Inicjatywy Ewangelizacyjnej „Krańce Dz 1,8”, w której weźmiemy udział podczas Diecezjalnych Dni Młodzieży w Rokitnie (na tę okazję planujemy przedstawienie i tańce, którymi zajmie się Teatr DDE), porozmawiamy o ewangelizacji na LEDNICY i zaplanujemy pracę na rok formacyjny 2019/2020.

Koszt ORDE jest taki sam jak w zeszłym roku, czyli 80 zł. Rekolekcje potrwają od 26 do 28 kwietnia i odbędą się w Rokitnie (zjazd w piątek do godz. 17.00). SERDECZNIE ZAPRASZAMY!