#KuKrańcom vol. 3 – CZAS START!

Choć w tym roku nie odbyła się Inicjatywa Ewangelizacyjna „Krańce Dz 1,8”, nie odbyły się w pełnym wymiarze rekolekcje oazowe, wiemy, że Pan Bóg działa! I że na różnych swoich wakacyjnych drogach szukacie Go, poświęcacie Mu czas. Dlatego też zachęcamy Was do udziału w trzeciej już edycji naszej diakonijnej akcji „KuKrańcom”!

Przypominamy, o co chodzi. Dzielimy się tym, co dotknęło nas w ostatnim czasie w przeżywaniu wiary, w relacji z Panem Bogiem. Być może to była Twoja osobista modlitwa wieczorna? Może Namiot Spotkania? Albo rozmowa z kimś, kto podzielił się z Tobą czymś ważnym, co miało wpływ na Twoje życie duchowe? A może jakieś konkretne Słowo? To już każda i każdy z Was wie najlepiej!

Zbierając powyższe informacje – oto trzy kroki do przygotowania Twojego „KuKrańcom”:

  • napisz krótkie świadectwo (dosłownie 3-4 zdania) z sytuacji przeżytej w ostatnim, wakacyjnym czasie (bardzo ważne, żeby to było doświadczenie sprzed paru dni, tygodni – nie sprzed lat) – modlitwy, spotkania, rozmowy, usłyszanego Słowa;
  • dołącz do tego jedno zdjęcie, np. z Eucharystii, adoracji, fotografię swojego wyjątkowego, wakacyjnego miejsca modlitwy, ze spędzania czasu z ludźmi, którzy wpłynęli na Twoje doświadczenie wiary w ostatnim czasie;
  • wyślij do nas – do zespołu facebookowego Diakonii – w wiadomości prywatnej na profil Diakonii.

Proste, prawda? A naprawdę może wiele zmienić w życiu kogoś, kto przeczyta Twoje świadectwo!

Akcję rozpoczynamy od 27 lipca 2020. Zapraszamy wszystkich – uczestników, animatorów, księży, rodziny! Podzielcie się Waszymi „Krańcami”!