„Róża dla Ruchu” to akcja modlitewna, którą podejmujemy w naszej Diecezji, wzorując się na działaniu zaproponowanym przez Ruch Światło – Życie Archidiecezji Katowickiej. Za zgodą Organizatorów postanowiliśmy zaszczepić to dzieło u nas – w Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.

O co w ogóle chodzi?
O modlitwę różańcową, którą podejmujemy w intencji wspólnot oazowych naszej Diecezji. ?

Na czym to polega?
Każdy uczestnik akcji podejmuje codzienną modlitwę dziesiątką różańca i ofiarowuje ją w intencji Ruchu Światło-Życie Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. Wszystkich chętnych do podjęcia dzieła modlitewnego prosimy o zgłoszenie się poprzez formularz:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSffYCMRe5lA4MYpqcD3rz3KcaknfXiykqRq-BYj_rO4uzQpwA/viewform?vc=0&c=0&w=1

Po przyjęciu osób zainteresowanych zostaną utworzone Róże Różańcowe. Na podstawie adresów mailowych skontaktujemy się z Wami – poznacie wówczas skład Waszej Róży oraz jej patrona. Przez cały czas trwania akcji, pierwszego dnia każdego miesiąca, będziecie otrzymywać nowy rozkład modlitwy – tajemnicę różańca, którą będziecie się modlić przez kolejne 30 dni. W październiku, ze względu na ustalanie się Róż i sprawy organizacyjne mogą spowodować drobne przesunięcia czasowe – prosimy o cierpliwość. 🙂 Na Wasze zgłoszenia czekamy najpóźniej do 15 października 2019. ?

Kto może uczestniczyć w akcji „Róża dla Ruchu”?
Zapraszamy do tej inicjatywy WSZYSTKICH chętnych oazowiczów – uczestników, animatorów, pary Domowego Kościoła, księży, osoby konsekrowane i świeckie. Czekamy na zgłoszenia członków wszystkich Diakonii, działających na terenie naszej Diecezji! ?

Jak długo trwa akcja?
Rozpoczynamy naszą modlitwę 1 października 2019 i trwamy na niej do końca czerwca 2020. ⏳

Pytania? Wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu mailowego: dde@lubuskaoaza.pl lub dorotkak89@gmail.com. ⌨️

Chętna/chętny, by pomodlić się za Oazę? Wypełnij formularz i czekaj cierpliwie na maila od nas! 🙂 A potem – módlmy się razem! ??